Hama Easel design - industrialny stojak na telewizor Hama

Udostępnij

Sklep Hama Mobile

Sprawdź produkty od

Styl industrialny nie kojarzy się z przepychem. Dlatego w pomieszczeniach urządzonych tak, by przypominały atmosferę starych fabryk, należy zastosować jedynie niezbędne meble i dodatki. Należą do nich masywne stoły, metalowe krzesła lub witryny postarzane, industrialne lampy lub wyeksponowane żarówki zawieszone na kolorowych kablach. Ciekawym dodatkiem będzie również stojak na telewizor "Hama Easel Design" z czarnej, sproszkowanej stali. Jego designerski wygląd przypomina sztalugi i doskonale pasuje do wnętrz, którym chcemy nadać nowoczesny, a zarazem ascetyczny charakter. Stojak sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości powieszenia telewizora na ścianie lub postawienia go na szafce RTV. Doskonale zintegruje się z otoczeniem w duchu industrializmu.

Jeśli chcemy umieścić odbiornik z dala od ścian, telewizor na sztalugach może być świetnym rozwiązaniem. Sztalugi studyjne od Samsunga są drogie, kosztują prawie 900 zł. To sporo pieniędzy za prostą konstrukcję ze stali, zwłaszcza jeśli Twój telewizor nie jest nowiutkim, flagowym modelem. Hama oferuje konstrukcję wysokiej jakości w ponad dwukrotnie niższej cenie.

Stojak pod telewizor Hama - sztaluga pod TV

Hama ujawniła ciekawe akcesorium, które będzie nie tylko użyteczne, ale także będzie świetnym elementem wystroju dla osób lubiących styl industrialny. Poznajcie Hama Easel Design TV Stand, który pozwala na wyświetlanie modeli o przekątnej od 37'' do 75''.

Stojak telewizyjny Hama Easel Design wykonany jest ze stali proszkowanej, w kolorze czarnym. Jego designerski wygląd przypomina sztalugę i doskonale pasuje do wnętrz, którym chcemy nadać ascetyczny, a zarazem nowoczesny charakter. Idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie jest możliwe lub praktyczne zamontowanie telewizora na ścianie lub umieszczenie go w szafce RTV.

Stojak jest kompatybilny z telewizorami o przekątnej od 37" do 75". Zestaw montażowy, który jest dołączony do stojaka sprawia, że można je łatwo zamontować na uchwycie. Kable można ukryć i przymocować za pomocą specjalnych klipsów. Konstrukcja "Hama Easel Design" pozwala na regulację wysokości ramienia, dzięki czemu można dowolnie przesuwać telewizor. Aby dopełnić stylizację o industrialnym charakterze, dodaj ciekawe zdjęcia lub grafiki przedstawiające np. światowe metropolie lub niezabudowane rury, albo części instalacji elektrycznej.

Stojak pod telewizor Hama

Użytkowanie

Warto zauważyć, że telewizor można zdjąć i założyć z powrotem w mniej niż minutę. Konstrukcja jest bardzo solidna. Materiały są przyjemne dla oka. Nie ulegają uszkodzeniom ani nie są bardziej podatne na zabrudzenia. Telewizor jest umieszczony w pewnej odległości od ściany, co pozwala na łatwe podłączenie kabli i nośników.

Podsumowanie

Rozwiązanie firmy Hama jest rozwiązaniem, które zasługuje na uwagę. Produkt jest dobrze wykonany i ma atrakcyjną cenę. Sztaluga będzie się świetnie prezentować w dobrze urządzonym salonie. Sprzęt powinien zadowolić użytkownika przez wiele, wiele lat.

Produkt przeznaczony jest nie tylko dla osób, które szukają nietuzinkowego sposobu na wyeksponowanie telewizora w salonie. Łatwy montaż i dostęp do interfejsów docenią również ci, którzy profesjonalnie zajmują się telewizorami lub często zmieniają wyświetlacz. Mogę sobie wyobrazić, że sztaluga będzie przydatnym narzędziem w salonie sprzedaży lub sklepie z elektroniką, a nawet w firmie zajmującej się kalibracją matryc.